Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa



Wydział Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa
ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź
tel.: (+48) 42 664-13-05, 42 664-11-75
fax: (+48) 42 664-11-99
e-mail: wgpib@lodz.uw.gov.pl
 
Dyrektor
Marek Jacek Michalak
tel.: (+48) 42 664-13-05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Z uwagi na sytuację zagrożenia epidemiologicznego, obowiązujące zalecenia ograniczenia kontaktów osobistych oraz umożliwienie wykonywania pracy zdalnie w celu zapewnienia utrzymania ciągłości działania systemów i usług, w sprawach realizowanych w Wydziale Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa możliwy jest OBECNIE kontakt mailowy m.in.:

W Oddziale Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego

Martyna Maczuga martyna.maczuga@lodz.uw.gov.pl

lub telefoniczny
Krystyna Bugała – Nejman - 42 664 12 06
Alina Stefanek - 42 664 11 58
Michał Szczechowicz - 42 664 13 40
 

W Oddziale Orzecznictwa

Kontakt mailowy:
Katarzyna Sudaj, katarzyna.sudaj@lodz.uw.gov.pl
Agnieszka Niedźwiedzińska, agnieszka.niedzwiedzinska@lodz.uw.gov.pl
Kamila Mularczyk, kamila.mularczyk@lodz.uw.gov.pl
Katarzyna Madalińska, katarzyna.fryczka@lodz.uw.gov.pl
Anna Siwińska, anna.siwinska@lodz.uw.gov.pl
Małgorzata Frąszczak, malgorzata.fraszczak@lodz.uw.gov.pl
Renata Kula, renata.kula@lodz.uw.gov.pl
Barbara Kostecka-Banachowska, barbara.kostecka-banachowska@lodz.uw.gov.pl
Jakub Rutkowski, jakub.rutkowski@lodz.uw.gov.pl
Dorota Mroczek, dorota.mroczek@lodz.uw.gov.pl
Jolanta Dobrzelewska, jolanta.dobrzelewska@lodz.uw.gov.pl
Kamila Pawlak, kamila.pawlak@lodz.uw.gov.pl
Małgorzata Jankowska, malgorzata.jankowska@lodz.uw.gov.pl
Patrycja Piec-Formańska, patrycja.formanska@lodz.uw.gov.pl
Emila Sieroń, emilia.sieron@lodz.uw.gov.pl
Anna Siwińska, anna.siwinska@lodz.uw.gov.pl


lub telefoniczny:
Małgorzata Frąszczak - 42 66 41 313,
Renata Kula - 42 66 41 313,

W Oddziale Administracji Architektoniczno – Budowlanej

Kontakt mailowy:
Jacek Nowak, jacek.nowak@lodz.uw.gov.pl
Anna Klemińska, anna.kleminska@lodz.uw.gov.pl
Anna Kołodziejska, anna.kolodziejska@lodz.uw.gov.pl
Weronika Matczuk, weronika.matczuk@lodz.uw.gov.pl
Bogumił Hejduk, bogumil.hejduk@lodz.uw.gov.pl
Agata Urban, agata.urban@lodz.uw.gov.pl
Marzena Majchrzak marzena.majchrzak@lodz.uw.gov.pl

Kontakt telefoniczny:
Agata Urban - 42-664-12-27, 
Magdalena Nurczyńska - 42-664-12-61
Renata Podwysocka - 42-664-14-73
Grażyna Robak - 42-664-12-55
Huber Janiszewski - 42-664-14-98
Witold Rogalski - 42-664-15-85

Z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji oraz ograniczone zasoby kadrowe informacja będzie aktualizowana w miarę potrzeb.”
 

Do zakresu działania Wydziału Infrastruktury i Rolnictwa  należy realizacja zadań wojewody objętych działami administracji rządowej:

  • Skarb Państwa,
  • budownictwo, gospodarka przestrzenna i mieszkaniowa, z wyłączeniem spraw z zakresu gospodarki nieruchomościami,
  • gospodarka,

 

Administratorem danych osobowych jest Wojewoda Łódzki. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.lodzkie.eu w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.

Kalendarz wydarzeń
Miesiąc:
« marzec »
PWŚCPSN
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
  • FluMania
  • Prezydent (dolny baner)
  • Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Program rządowy „Razem Bezpieczniej”
  • Wspólne Osiedla w ramach Programu "Razem Bezpieczniej"
  • Elektroniczna platforma
  • Staże i praktyki
  • Łódzkie w Brukseli
  • GMO
  • Racjonalna gospodarka nawozami
  • Przedsięwzięcia dofinansowane